Just a moment
Dec 9, 2016

30 ilustracji od Imaginism Studio

Ostatnio w poszukiwaniu ciekawych ilustracji, natknąłem się na studio które tworzy naprawdę wspaniałe i zwariowane ilustracje. Imaginism Studio bo tu o nim mowa to zespół cholernie zdolnych artystów z Kanady, specjalizujących się w tworzeniu ilustracji dla wydawnictw, telewizji czy filmu. Z ich pomocy korzystało wiele dużych firm z których dla przykładu można wymienić choćby takie jak Disney, Warner Bros, Autodesk, Electronic Arts, M&C Saatchi.

Wcześniej wiedziałem, już niektóre z ich prac, i muszę powiedzieć, że projekty artystów z pod szyldu Imaginism Studios naprawdę kopią zad ;) no bo co tu można powiedzieć jeśli widzi się stworka, który jest krzyżówką stonogi, kota i…autobusu :D

W tym poście wybrałem 30 świetnych ilustracji, co nie zwalnia z obejrzenia wszystkich prac z pod znaku  Imaginism Studio na ich stronie www oraz blogu.

[nggallery id=6]

Comments
 • kayla May 22, 2010 Reply

  Hey,

  Thanks dude! I added a link to your website on mine as well.

  • Krzyho May 23, 2010 Reply

   your welcome, and thx for support!

 • Lonnie Ligons Oct 14, 2011 Reply

  I am not certain the place you are getting your information, but great topic. I needs to spend a while studying much more or working out more. Thanks for magnificent info I was in search of this information for my mission.

Leave a Comment